II mistrzostwa Białegostoku w Marszach na Orientację

W sobotę odbyła się pierwsza po wakacjach runda II Mistrzostw Białegostoku w Marszach na orientację. Tym razem miejscem rywalizacji były okolice lotniska Krywlany. Oczywiście nie mogło zabraknąć mocnej ekipy z Wasilkowa przybyłej na start w si le 17 osób. Przy chłodzie i pochmurnej pogodzie nasi uczniowie z pasją i zaangażowaniem zdobywali kolejne punkty kontrolne. Ostatecznie w kategorii TM zwyciężył Jakub Kownacki, a na trzecim miejscu podium uplasowały się Martyna Mancewicz i Patrycja Różak. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na następne zawody w listopadzie podczas Niepodległościowego Marszu na Orientację.

II mistrzostwa Białegostoku w Marszach na Orientację - galeria