Obóz w Ełku 3-12.07.2012

50-ciu uczniów naszego Gimnazjum, którzy najaktywniej uczestniczyli w zajęciach pozalekcyjnych - treningach koszykówki i piłki ręcznej oraz Neo - Szkoły, przebywało w dniach 3 - 12 lipca 2012, na obozie sportowo - wypoczynkowym w Ełku. Tomasz Czech, Sylwia Czech, Emilia Grabowska, Sylwester Woś, Dariusz Ilczuk i Andrzej Bernardyn stanowili kadrę opiekunów. Młodzież uczestniczyła w różnorodnych zajęciach treningowych i rekreacyjnych. Obozowe dni mijały nad jeziorem i w basenie, na treningach koszykówki i piłki nożnej, grach sportowych i stolikowych, zajęciach doskonalących pamięć i koncentrację. Nadmiernie aktywni mieli do dyspozycji poranne rozruchy i ćwiczenia nocne. W Ełku, turystycznym mieście trudno jest siedzieć w jednym miejscu, toteż obozowicze wzięli udział w marszu zapoznawczym z okolicą, delektowali się pysznymi lodami i kebabami. Obserwowali zmagania na skuterach wodnych. Dzięki inwencji własnej opiekunów zorganizowany został wieczorny gril nad jeziorem. Wszystkiemu towarzyszyła wspaniała pogoda. Wracając do domu wszyscy odczuwali zmęczenie, ale byli zadowoleni, bo w aktywny, ciekawy i inspirujący sposób spędzili wolny czas.

Przeczytaj na Facebook.com

Obóz w Ełku 3-12.07.2012 - galeria