Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

W dniu 29 czerwca zakończył się wyjątkowo długi rok szkolny 2011/2012. Zwieńczenie dziesięciu miesięcy nauki naszych gimnazjalistów poprzedzone było uroczystością na dużej sali gimnastycznej. Zaproszenie goście życzyli uczniom udanych wakacji, a P. dyrektor nagrodziła stypendiami szczęśliwców ze średnią 5,00 i powyżej. Słowa uznania zostały skierowane również do sportowców, wolontariatu, laureatów, ale także uczniów ze 100% frekwencją. Życzymy Wam, aby następny rok szkolny przyniósł jeszcze więcej satysfakcji i sukcesów, nie tylko na niwie nauki.

Zakończenie roku szkolnego 2011-2012 - galeria