Pożegnanie rocznika 96

W dniu 28 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów klas trzecich. Jest to jeden z ważniejszych dni w roku szkolnym. Po trzech latach wspólnej pracy, wzajemnych edukacyjnych zmagań uczniów i nauczycieli nadchodzi dzień rozstania. Dzieci, które zaczęły naukę w gimnazjum zastępuje młodzież. Licznie zgromadzeni goście życzyli absolwentom wytrwałości w realizowaniu marzeń i w ciężkiej pracy na rzecz własnego samorozwoju. Były przemówienia, nagrody, wyróżnienia, podsumowania i podziękowania. Nie obyło się również bez wzruszających momentów i łez, które w takich momentach pozwalają na wyrażenie czegoś ?niewyrażalnego?. Drodzy Absolwenci życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i w życiu prywatnym!

Pożegnanie rocznika 96 - galeria