DRAMA - warsztaty prowadzone przez wolontariat studencki

W dniach 16 i 19 kwietnia odbyły się w gimnazjum w Wasilkowie kolejne spotkania warsztatowe w ramach programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Fundację Rozwoju Wolontariatu "PROJEKTOR - wolontariat studencki". Celem tej części było poznanie i trafne nazywanie emocji. W warsztatach wzięło udział 14 gimnazjalistów z klas 1- 3.

Uczennica klasy 3d Adrianna Sosnowska stwierdziła, że zajęcia bardzo przypadły jej do gustu i każdy mógł w ich tematyce znaleźć coś dla siebie. Na zajęciach dzieliliśmy się na grupy i odgrywaliśmy krótkie scenki. Omawialiśmy je, starając się dostrzec główny problem a także wczuć się w rolę bohaterów. Pozwalały one zrozumieć emocje, jakimi kierujemy się w danych sytuacjach. Nie zabrakło również zagadek umysłowych.

DRAMA - galeria