Turniej piłki koszykowej dziewcząt o Puchar Przewodniczącego GKRPA w Wasilkowie 14.06.2012

Dnia 14.06 w naszym Gimnazjum odbył się kolejny już turniej o Puchar Przewodniczącego GKRPA. Do rywalizacji przystąpiły zaprzyjaźnione z naszym Gimnazjum drużyny: z Łap oraz VI LO Białystok. Dziewczęta rozegrały mecze systemem "każdy z każdym". Warte uwagi jest to, że podczas gry na boisku poza zaciętą rywalizacją panowała miła atmosfera. Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce, przegrywając "nieszczęsnymi" 5 punktami z drużyną z Łap. W nieco gorszej formie zaprezentowały się dziewczęta z VI LO. Turniej zakończył się uroczystym wręczeniem pucharów, medali i dyplomów oraz drobnych upominków ufundowanych przez Przewodniczącego GKRPA, za co Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych bardzo dziękujemy. Dodać należy, że zawody odbyły się w ramach kampanii " Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Turniej GKRPA