Powiatowy Samorządowy Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Nasze gimnazjum kolejny raz przystąpiło do konkursu dla wolontariuszy "Ośmiu Wspaniałych". Jego celem jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu.

Do eliminacji powiatowych, które odbyły się 21 marca 2012 roku, opiekunowie wolontariatu wytypowali trzy uczennice z klas III: Magdalenę Bartoszewicz, Aleksandrę Krajewską, Klaudię Siemińską. Każda z tych osób aktywnie pracuje na rzecz klasy, swojej szkoły, środowiska lokalnego. Uczestniczą we wszystkich akcjach wolontariatu, udzielają pomocy w nauce kolegom, czytają bajki w przedszkolu, realizują projekty: Czy można uczyć się śpiewająco?, Emilia Plater-niezwykła kobieta?, Zbliżenia międzypokoleniowe. Nie zapominają o własnym rozwoju, rozwijaniu talentów. Dziewczęta są konsekwentne w realizacji podjętych działań i wytrwałe, poszukują nowych wyzwań. Ich zaangażowanie zostało zauważone i nagrodzone. W gronie "Ośmiu Wspaniałych" znalazła się Ola Krajewska z klasy IIIF.

19 kwietnia, w Starostwie Powiatowym w Białymstoku, odbyła się gala konkursu, na której zostały wręczone nagrody i dyplomy. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych wolontariuszy. Gratulujemy Oli i koleżankom.

Powiatowy Samorządowy Konkurs ... galeria