Dzień Otwarty w Gimnazjum

W dniu 11 kwietnia naszą szkołę odwiedzili wasilkowscy szóstoklasiści, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną i bazą placówki. W czasie, kiedy ich rodzice byli na spotkaniu z Dyrektor szkoły młodsi goście wzięli udział w grze "Poznaj gimnazjum". W salach lekcyjnych, bibliotece, gabinecie pedagoga czy u konserwatora czekały na nich zadania, które przygotowali nasi uczniowie. Taka forma poznawania przyszłej szkoły zdobyła pozytywne recenzje graczy, których starania nagrodzone zostały certyfikatami gwarantującymi "dzień bez mundurka" lub "dzień bez odpowiedzi". Wykorzystać je będą mogli w nowym roku szkolnym. Wszystkim naszym merytorycznym i technicznym opiekunom dziękujemy za kreatywne zadania i pedagogiczne podejście.

Dzień Otwarty w Gimnazjum - galeria