Powitanie wiosny z Odyseją Umysłu - wyniki

Dzisiaj większość klas przywitała wiosnę występami artystycznymi pod hasłem "Odyseja Umysłu". Najlepsze drużyny aktorskie z poszczególnych poziomów zostały nagrodzone wyjściem do kina Helios. Wśród klas pierwszych najciekawiej zaprezentowała się 1F. W klasach drugich najwyżej oceniono prezentację 2E a w klasach trzecich sędziowie wybrali 3A.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości i odwagi. W tabeli znajduje się aktualna klasyfikacja Super Klasy, a kolejna szansa na podniesienie swojego dorobku w turnieju związana będzie z rekolekcjami. Szczegóły poznacie na zebraniu Samorządu Uczniowskiego.

Powitanie wiosny z Odyseją Umysłu - galeria