Walentynki

14 lutego, czyli Dzień Świętego Walentego (potocznie zwany Dniem Zakochanych) cieszy się coraz szerszą popularnością w Polsce, więc nie mogło jego obchodów zabraknąć także w naszej szkole.

Przygotowania trwały już od 10 lutego, gdyż wtedy pojawiła się wspaniała tablica walentynkowa oraz ogłoszenia na temat poczty walentynkowej. Na dzień przed Walentynkami każdy gimnazjalista mógł zostawić w specjalnym pudełku kartkę z wyrazami sympatii dla lubianej osoby.

14 lutego uczennice rozniosły dla adresatów wszystkie pozostawione przez anonimowych darczyńców kartki, ale nie tylko. Pośród dowodów sympatii znalazły się także pluszaki, słodycze i kwiaty.

Zwieńczeniem całych obchodów była dyskoteka, która odbyła się w czwartek 16 lutego. Uczniowie mogli popisać się kreatywnością podczas tej imprezy i przebrać się w kostiumy karnawałowe. Kilkoro uczniów skorzystało z tej okazji i zaprezentowało swoje drugie zwariowane "ja".

WALENTYNKI