Zimowisko w Mielniku

20ego stycznia 2012 brać szkolna chóralnie zakrzyknęła już FERIE! Ale 41 spośród uczniów gimnazjum mogło wykrzyknąć coś jeszcze: NARESZCIE MIELNIK! Dzięki zaangażowaniu dyrekcji obu szkół odbyła się kolejna edycja tego 6-dniowego, sportowego obozu. Trenerzy, p. Sylwia Żukowska i p. Tomasz Czech zadbali o doskonalenie sportowych umiejętności szkolnej reprezentacji koszykarek i szczypiornistów. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w różnorodnych konkursach i turniejach. I tak w rywalizacji dziewcząt w konkurencji rzutów za 3 punkty wyróżnić należy Patrycję Zapolską (3a), a rzutów osobistych Agnieszkę Chomutowską również z tej samej klasy. Wśród chłopców w bilardowych zmaganiach zwyciężył Maciej Korzeniewski (3a), a w turnieju FIFY 12 niepokonany był Konrad Kozłowski (2a). Poza tym, sportowych emocji dostarczyli nam również Michał Zawadzki (2a) i Patrycja Rutkowska (2e) w pingpongowych rozgrywkach dziewcząt i chłopców. A ponieważ na obozie wskazana jest też regeneracja sił, wytchnienie od treningów zapewniło zwiedzanie Mielnika z przewodnikiem, wycieczka do stadniny koni w Janowie Podlaskim, sauna oraz kulig. Dodatkową atrakcją tegorocznego zgrupowania był wyjazd do straży granicznej, gdzie uczniowie mieli okazję zapoznać się z pracą i sprzętem, którym posługuje się współczesny celnik. W obozowych atrakcja uczestniczyli ponadto p.Dariusz Ilczuk i p. Joanna Bieńkowska. A o tym jak dobrze się bawiliśmy niech świadczą zamieszczone zdjęcia. Do zobaczenia za rok!

Uczniowie z Mielnika na zimowisku w Wasilkowie - informacje prasowe:

Zimowisko w mielniku - galeria