Konkurs na LOGO Comeniusa

Podczas pierwszej wizyty w Brytanii przedstawiciele współpracujących państw ustalili, że w grudniu odbędzie się w każdej szkole konkurs na "LOGO" Comeniusa. Każda szkoła ma wybrać trzy najlepsze prace, z których zostanie wybrany najlepszy projekt. Głosowanie na najlepsze Logo odbędzie się wówczas, gdy we wszystkich szkołach odbędą się konkursy. Uczeń, który odznaczy się aktywną działalnością w klasie lub szkole, oraz który wykaże się odpowiedzialność za własną postawę i naukę, zostanie uhonorowany odznaką z Logo Comeniusa.

15 grudnia uczniowie z różnych klas naszej szkoły spotkali się wspólnie, by zaprezentować swoje graficzne pomysły. Pani Bejm jeszcze raz wyjaśniła na czym polega idea programu " Uczeń jako lider", natomiast pani Danilewska udzielała fachowych wskazówek, jak umieścić najważniejsze aspekty programu w formie graficznej. Trzy najlepsze prace zostaną wybrane po świętach Bożego Narodzenia.

Konkurs na LOGO Comeniusa - galeria