Dni Comeniusa w naszej szkole

W dniach 3 - 6 października odbyły się w naszej szkole Dni Comeniusa. Każdy dzień tygodnia był pod hasłem innego kraju. Poniedziałek dotyczył Brytanii, wtorek - Finlandii, środa - Niemiec a czwartek - Hiszpanii. Na lekcjach prezentowane były projekty uczniowskie dotyczące krajów partnerskich, a podczas przerw można było za drobną kwotę kupić słodki przysmak przygotowany według oryginalnych przepisów z danego kraju. Ponadto uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą krajów partnerskich biorąc udział w konkursie. Nagrodami były m.in. słowniki jęz. angielskiego.

Dni Comeniusa - galeria