Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Pierwszy września powitał słonecznie uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny w naszym gimnazjum. Wśród nich znalazło się 142 pierwszoklasistów, których szczególnie ciepło witamy w gronie społeczności szkolnej. Uroczystość uświetnił występ Orkiestry i Mażoretek.

Inauguracyjną mszę świętą celebrował ks. Artur Maksimowicz Następnie odbył się uroczysty apel, podczas którego dyrektor szkoły pani mgr Barbara Borkowska życzyła wszystkim owocnego roku szkolnego, odkrywania i rozwijania naszych talentów. Głos zabrał również pan Stanisław Słowikowski przewodniczący Rady Rodziców deklarując gotowość współpracy oraz wyrażając nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie satysfakcję zarówno gronu pedagogicznemu jak i uczniom.

Po apelu odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami klas.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011-2012