Zakończenie roku szkolnego klas III

Na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem wakacji odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Gimnazjum. Rocznik 1995 żegnali uczniowie klas pierwszych i drugich, nauczyciele, rodzice, samorządowcy oraz przedstawiciele duchowieństwa. Każdy z gości nie żałował trzecioklasistom ciepłych słów oraz cennych "życiowych" wskazówek. Po części oficjalnej zaczęła się bardzo przyjemna część nagradzania uczniów. Uczniowie z najwyższymi wynikami otrzymali stypendia. Natomiast zdobywcy "czerwonych pasków", uczniowie ze stuprocentową frekwencją, przedstawiciele sztandaru, sportowcy oraz "tytani pracy" (Ci, którzy dokonali największego postępu) etc. otrzymywali owacje, gratulacje oraz nagrody książkowe. Na szczególne uznanie zasłużyli "Złoci Absolwenci", których dokonania zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami. "Złotymi Absolwentami" rocznika 1995 zostali: Julita Koszykowska, Paulina Zubrzycka, Judyta Stepaniuk, Dominika Chmielewska, Maria Banel oraz Aleksandra Dąbrowska. (Gratulując dziewczynom oczekujemy, że w następnym roku te szacowne grono zasili przedstawiciel/e płci męskiej). Po wręczeniu wszystkich nagród miała miejsce trzecia, najbardziej spektakularna cześć wieczoru. Wszyscy zebrani zobaczyli film o tegorocznych absolwentach wyreżyserowany przez Ewelinę Dąbrowską, Annę Ciulkin i Pana Sylwestra Wosia, a po długich owacjach odbyła się część artystyczna - przygotowana pod czujnym okiem Pani Henryki Kaczyńskiej. Przedstawiciele wszystkich trzecich klas na wszystkie możliwe sposoby podziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za trzyletnią współpracę. Na koniec, kiedy zagrała piosenka zespołu Manchester "Ostatni raz" trudno było powstrzymać łzy wzruszenia. Wszystkim absolwentom rocznika 1995 życzymy sukcesów w dalszej edukacji! Jesteśmy z Was dumni!

Zakończenie roku szkolnego klas III - galeria