Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

22 czerwca 2011 roku odbyło się w gimnazjum uroczyste zakończenie roku szkolnego klas pierwszych i drugich. Przed spotkaniem na hali sportowej uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli we mszy św. Podczas zakończenia roku szkolnego obecni byli nauczyciele, wychowawcy, pracownicy administracji oraz zaproszeni goście. Uczniom wręczono nagrody i dyplomy za stuprocentową frekwencję oraz świadectwa z wyróżnieniem dla uczniów ze wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem i średnią 4,75 i wyżej. Została także przyznana nagroda Piotrowi Klepackiemu (2e) za wygranie szkolnego konkursu informatycznego. Podczas uroczystości Aleksandra Dąbrowska i Adrianna Kot przekazały przewodnictwo nad Samorządem Uczniowskim w ręcę Martyny Bylińskiej i Karoliny Urbanowicz. Zakończenie roku zostało uświetnione przez szkolną orkiestrę oraz mażoretki. Po zakończeniu apelu uczniowie rozeszli się do sal na spotkania z wychowawcą i kolegami, aby odebrać świadectwa i pożegnać się przed wakacjami.

Zakończenie roku szkolnego 2010-2011 - galeria