Podsumowanie roku szkolnego 2010/2011

W dniu 20.06.2011 roku odbyło się w Gimnazjum podsumowanie działalości szkolnej gazetki "Zszywka", wolontariatu, teatru "Deska", zespołu wokalnego, kół przedmiotowych i kół zainteresowań, a także konkursów i zawodów sportowych, które odbyły się w roku szkolnym 2010/2011. Wszyscy uczniowie zebrali się na hali sportowej, aby usłyszeć z ust Pani Dyrektor, Barbary Borkowskiej, pochwały oraz gratulacje.

Konkursy za jakie uczniowie mogli uzyskać nagrody to m.in.:
"Matematyka a Unia Europejska",
"Matematyczny Kangur",
"Wirtualny spacer po szkole",
"Dianet Masters" (ogólnopolska olimpiada wiedzy o internecie),
"VI konkurs na Tomik Twórczości Młodzieżowej",
"Wilk, żubr, bóbr",
"Olimpus" (chemia),
"Podwójna noblistka Maria Curie - Skłodowska",
konkursy plastyczne: "Krajobraz Polski", "Białystok miasto miłosierdzia", "Jan Paweł II - pielgrzym na drogach świata", "Pożar, powódź, dniem czy nocą straż przychodzi ci z pomocą", "Palmy Wielkanocne".

W dniu tym nastąpiło także uroczyste podsumowanie rywalizacji międzyklasowej o tytuł "SUPER KLASY". Szczęśliwymi zwycięzcami została po raz kolejny klasa IIIb, która wykazała się największą pomysłowością w większości szkolnych konkursów. Przepyszny tort w nagrodę dla klasy ufundowała Rada Rodziców.

Podsumowanie roku szkolnego 20102011 - galeria