Finały Wojewódzkie XII Podlaskiej Gimnazjady Lekkoatletycznej - 28.05.2011

Zacznę od największego sukcesu rekordu województwa podlaskiego gimnazjów, który ustanowiła Paulina Kajewska w biegu na 300m znakomitym wynikiem (40,57). Rekord, który ustanowiła pozostawał niepobity przez 7lat, aż do 28maja 2011roku. Paulinka w czasie tych samych zawodów po raz drugi stanęła na najwyższym podium biegu na 100m zostając mistrzynią województwa wynikiem 12,70.Są to wspaniałe wyniki, ale myślę, że jej kariera sportowa dopiero się rozpoczyna, bowiem posiada Paulinka ogromny potencjał i talent. Pozostałe wyniki na tych zawodach też bardzo dobre to:

• Martyna Milewska 100mppł- 9miejsce
  • Karolina Biegańska 300m - 9miejsce
  • Jakub Sieprawski 2000m - 9miejsce
  • Sztafeta 4X100m - 6miejsce (Kinga Kundziewicz, Paulina Kajewska, Karolina Biegańska, Martyna Milewska).

SAMSUNG CUP

• Karolina Biegańska300m - 6miejsce
  • Jakub Sieprawski1000m - 5miejsce

Do tak dobrych wyników i rekordów przyczyniła się wysoka frekwencja i zaangażowanie na treningach lekkoatletycznych.Za co dziękuję. Oprócz zajęć w gimnazjum wyjeżdżaliśmy na treningi do Szkoły Mistrzostwa Sportowego i na stadion w Białymstoku. Z częścią lekkoatletek, będę musiała się pożegnać, bo kończą one gimnazjum i zaczynają nowy rozdział w swoim życiu. Nie ukrywam, że będzie mi ich brakowało. Całej grupie życzę dobrego odpoczynku wakacyjnego.

GRATULUJĘ SUKCESÓW. TAK TRZYMAJCIE.

Dorota cywoniuk

inały Wojewódzkie XII Podlaskiej Gimnazjady Lekkoatletycznej - galeria