Egzaminy gimnazjalne klas III

12, 13 i 14 kwietnia odbyły się w całej Polsce egzaminy gimnazjalne. Trzecioklasiści z naszego Gimnazjum pisali je również: część humanistyczną (wtorek), matematyczno - przyrodniczą (środa) oraz język angielski (czwartek). Przez pierwsze 2 dni towarzyszyła uczniom deszczowa pogoda, powodując senność.

Egzaminy nie były łatwe, wymagały uważnego czytania poleceń, myślenia, konkretnej wiedzy z wszystkich przedmiotów, wykonywania wielu obliczeń czy napisania podania, rozprawki. Uczniowie pisząc, wykorzystywali czas do końca. Łatwiejszym był egzamin z języka angielskiego, który wiele osób skończyło przed zaplanowanym czasem.

Czekamy wszyscy na wyniki, które mają być ogłoszone 15 czerwca. Teraz trzeba zadbać o wysokie oceny na świadectwach ukończenia szkoły.

Egzaminy gimnazjalne - fotogaleria

przed egzaminem -12.04 szkolenie przedegzaminacyjne dla zespołów nadzorujących komisyjne otwieranie paczki z testami
odbiór arkuszy przeliczanie arkuszy egzaminacyjnych odliczanie arkuszy
w sali gimnastycznej w sali 3 w sali 4