Półfinały wojewódzkie w piłce koszykowej dziewcząt 17.III.2011r

Koszykarki naszego Gimnazjum w ostatnich dwóch tygodniach ciężko walczyły na boiskach białostockich szkół w Ćwierćfinałach i Półfinałach wojewódzkich. 9 III zmierzyły się w PG 18 Białystok z Wysokim Mazowieckim, oraz z gospodarzami (PG18) zajmując drugie miejsce i tym samym awansując do dalszych rozgrywek.

17 III w Gimnazjum nr 15 w Białymstoku odbyły się Półfinały gdzie nasze dziewczęta podjęły walkę z drużyną tutejszego Gimnazjum oraz zawodniczkami z Zambrowa . Reprezentantki naszego Gimnazjum rozegrały bardzo dobre mecze z obiema drużynami, pokonując wysoko Zambrów ( 50:12) i przegrywając z PG15 Białystok - wielokrotnymi Mistrzyniami województwa. Ostatecznie Gimnazjum z Wasilkowa zajęło 5 miejsce w województwie w piłce koszykowej dziewcząt i jest to dotychczas najwyższa lokata w historii szkoły. Jesteśmy bardzo dumni z naszych gimnazjalistek, ponieważ pokazały one, że rozpoczynając treningi dopiero w gimnazjum można zajść tak daleko.

Reprezentacja Gimnazjum:

Ola Dąbrowska, Ada Kot, Ania Ciulkin, Weronika Tałałaj, Kaja Sienkiewicz, Marlena Milewska, Karolina Urbanowicz, Agnieszka Chomutowska, Karolina Kalisz, Patrycja Zapolska, Paulina Sobolewska, Ewelina Dąbrowska, Joanna Matys

Półfinały wojewódzkie w piłce koszykowej dziewcząt 17.III.2011r - galeria