12.02 odbyły się otwarte Lekkoatletyczne Zawody Halowe Miasta Białegostoku o Puchar Dyrektora ZSR. Wzięło w nich udział 21 zespołów. Nasze gimnazjum reprezentowało 9. lekkoatletów: Kajewska Paulina, Milewska Martyna, Biegańska Karolina, Kundziewicz Kinga, Radziszewska Klaudia, Dubiejko Gabriela, Sieprawski Jakub, Szakacz Maciej, Kluz Gerard. Drużynowo zajęliśmy 8. Miejsce. Godne uwagi wyniki indywidualne: Kajewska Paulina 60m. - I miejsce, Milewska Martyna 60m. - X miejsce, Szakacz Maciej 60m. ppł. - II miejsce.

Otwarte Lekkoatletyczne Zawody Halowe Miasta Białegostoku o Puchar Dyrektora ZSR - galeria