Obóz w Mielniku 24-29.01.2011

W pierwszym tygodniu ferii piłkarze ręczni, koszykarki oraz uczniowie, którzy biorą udział w biegach na orientację, wyjechali na obóz sportowy do Mielnika. 45 osób pod opieką pana Tomasza Czecha, pani Sylwii Żukowskiej i pana Sylwestra Wosia ciężko trenowało i zwiększało swoje umiejętności. Czas pomiędzy treningami wypełniało: zwiedzanie okolicy Mielnika (stare ruiny), odnowa biologiczna w saunie, kibicowanie reprezentacji Polski przed telewizorem. Dodatkową atrakcją był wyjazd i zwiedzanie "końskiego raju" - stadniny koni w Janowie Podlaskim. Niekwestionowaną atrakcją był także kulig zakończony konsumowaniem kiełbasek przy ognisku. Piłkarze ręczni sprawdzili poziom swoich umiejętności w Siemiatyczach, grając z miejscową drużyną. Pobyt urozmaicała "Mafia" oraz turnieje obozowe w tenisa stołowego i TEKKENA oraz konkurs rzutów za 3 pkt. Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez UKS "Victoria". Nikt nie chciał wracać do domu i wszyscy odjeżdżali ze łzami w oczach.

mgr Tomasz Czech i Aleksandra Dąbrowska

Obóz w Mielniku - galeria