facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie








Kronika szkoły

Podsumowanie I semestru 2010-2011

W dniu 21.01.2011 roku odbyło się w Gimnazjum podsumowanie pierwszeo semestru nauki. Wszyscy uczniowie zebrali się na hali sportowej, aby usłyszeć z ust Pani Dyrektor, Barbary Borkowskiej, pochwały oraz gratulacje.

W dniu tym nastąpiło także uroczyste podsumowanie rywalizacji międzyklasowej o tytuł "SUPER KLASY". Szczęśliwymi zwycięzcami została klasa IIIb, która wykazała się największą pomysłowością w większości szkolnych konkursów. Przepyszny tort w nagrodę dla klasy ufundowała Rada Rodziców.

Lista uczniów ze 100% frekwencją w I semestrze 2010 / 2011:

  1. Krajewska Magdalenia Ia
  2. Korzeniewski Maciej IIa
  3. Dąbrowska Magdalenia IIc
  4. Marta Owczarczuk IIf
  5. Emilia Sochoń IIf
  6. Kajewska Paulina IIIb
  7. Pietrowcow Kamila IIIb
  8. Klimowicz Gabriel IIIc
  9. Dąbrowska Aleksandra IIIe
  10. Halicka Karolina IIIe

Lista uczniów z najwyższymi wynikami w nauce w I semestrze 2010 / 2011:

  1. Banel Maria IIId 5,86
  2. Rutkowska Sylwia Ie 5,64
  3. Zubrzycka Paulina IIIa 5,47
  4. Bućko Anna IIe 5,53
  5. Żyłkiewicz Agata IIe 5,53
  6. Stepaniuk Judyta IIIb 5,53
  7. Ozorowska Katarzyna Ic 5,50
  8. Chmielewska Dominika IIId 5,50
  9. Oszmian Zuzanna Ic 5,46
  10. Tałałaj Weronika IIa 5,36
  11. Dąbrowska Aleksandra IIIe 5,36
  12. Gołębiowska Justyna Ic 5,29
  13. Muszyńska Dorota Ic 5,29
  14. Koszykowska Julita IIIa 5,29
  15. Rećko Grzegorz IIIb 5,27
  16. Korzeniewski Maciej IIa 5,21
  17. Łysynkiewicz Urszula IIIa 5,21
  18. Niewińska Gabriela IIIe 5,21
  19. Dzienis Elżbieta IIIb 5,20
  20. Kryńska Patrycja Ib 5,14
  21. Karpacz Kamil IIa 5,14
  22. Augustynowicz Ewelina IIc 5,14
  23. Radziszewska Maria IIf 5,13
  24. Bartulewicz Adam Ia 5,07
  25. Siemińska Klaudia IIc 5,07
  26. Owczarczuk Marta IIf 5,07
  27. Dąbrowski Mateusz IIId 5,07
  28. Żadziłko Ewa Ib 5,00
  29. Siemińska Gabriela Ic 5,00
  30. Sieprawski Jakub IId 5,00

Lista uczniów z największymi osiągnięciami sportowymi w I semestrze 2010 / 2011:

  1. Zawadzki Michał Ia
  2. Biegańska Karolina IIe
  3. Szakacz Maciej IIe
  4. Milewska Martyna IIIb
  5. Kajewska Paulina IIIb
  6. Kundziewicz Kinga IIIc

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM!



podsumowanie semestru
(aby powiększyć zdjęcie, kliknij na miniaturkę)
 
nagroda dla Super Klasy
wychowawca Super Klasy
dyplomy za 100% obecności w szkole
nagroda dla Super Klasy wychowawca Super Klasy dyplomy za 100% obecności w szkole
najlepsze czytelnictwo książek
leureatki w konkursie z języka niemieckiego
Paulina Kajewska i Martyna Milewska - osiągnięcia sportowe
najlepsze czytelnictwo książek leureatki w konkursie z języka niemieckiego Paulina Kajewska i Martyna Milewska - osiągnięcia sportowe
niektórzy ....
... wyróżnieni ...
... uczniowie
niektórzy .... ... wyróżnieni ... ... uczniowie


wyróżnieni uczniowie
(aby powiększyć zdjęcie, kliknij na miniaturkę)
 
1a 1b 1c
1a 1b 1c
1d 1e 2a
1d 1e 2a
2b 2c 2d
2b 2c 2d
2e 2f 3a
2e 2f 3a
3b 3c 3d
3b 3c 3d
3e    
3e    
 
Powrót



gimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie