VIPY na parkiecie

W sobotę 22 stycznia odbyła się długo oczekiwana impreza. Pierwszy semestr nauki uwieńczyła szkolna dyskoteka, której adresatami były wszystkie szkolne VIP-y (BARDZO WAŻNE OSOBY). Komu dokładnie przysługuje taki tytuł? Wzorowym i bardzo dobrym uczniom, tym którzy mogą poszczycić się wysoką średnią lub 100 procentową frekwencją. Zapraszani są również nasi utytułowani sportowcy i Ci, którzy systematycznie uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych i zespołach wyrównawczych. Nasze grono vipowskie nie jest grupą zamkniętą, a wręcz przeciwnie z roku na rok rośnie ku uciesze organizatorów. Ta wyjątkowa dyskoteka nie mogłaby się odbyć bez życzliwego wsparcia rodziców. Szkolny catering (pizza, lody, napoje) finansowany jest z wpłat na Radę Rodziców, a bezpieczeństwo i życzliwą atmosferę zapewnili niezawodni rodzice. Na szczególne słowa uznania zasłużył Pan Stanisław Słowikowski, bez którego pomocy pizza nie smakowałaby tak wyśmienicie. Na szczęście uboczne skutki kalorycznych przekąsek można było zneutralizować w tańcu, do którego porywała profesjonalna obsługa Dj-a.

Lista Vipów Gimnazjum im. ks. W. Rabczyńskiego w Wasilkowie dostępna jest w załączonym pliku pobierz

Zobacz artykuł w kurierze porannym

VIPY na parkiecie - galeria