XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Prawie 23 tysiące złotych ? tyle uzbieraliśmy podczas XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

9 stycznia 2011 r. (niedziela), 40 uczniów z naszego gimnazjum wzięło udział w ogólnopolskiej akcji zbierania funduszy na rzecz urologii i nefrologii dziecięcej. Wolontariusze spotkali się rano o godz. 8.00 w swoim sztabie ? w gimnazjum, odebrali puszki oraz serduszka i wyruszyli w różne miejsca Wasilkowa i Białegostoku, by zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali. W tym roku ofiarodawcy okazali się bardzo hojni: w ciągu kilku godzin w Wasilkowie zebrano prawie 2630 zł. To dużo więcej niż w roku ubiegłym. Cała kwota nie jest jeszcze znana. Nadal trwa procedura liczenia pieniędzy. Na dzień dzisiejszy wiemy, że udało się zgromadzić 22610,50 zł 16 $. Ty samym ubiegłoroczny rekord został na pewno pobity. Wówczas zebrano bowiem 16591zł, 100$ i parę euro. Akcja zbiórki pieniędzy nie zakończyła się w niedzielę. Dwa dni później ? we wtorek 11 stycznia 2011 r. w Gimnazjum odbyła się aukcja gadżetów WOŚP. Największym zainteresowaniem cieszył się T-shirt, który został wylicytowany za 70 zł. Podczas aukcji sprzedano też za 50 zł zdjęcia wykonane przez pana Roberta Zawadzkiego. W sumie ze sprzedaży gadżetów zebrano 214 zł.

XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - fotogaleria

Przed wyruszeniem na zbiórkę pieniędzy Liczymy serduszka przy „ Biedronce” w Wasilkowie
Galeria „Biała” Dopisuje nam ... dobry nastrój ... dobry nastrój
Liczymy pieniądze Każdy grosz się liczy Liczenie takiej kwoty nie jest proste
Podczas aukcji gadżetów WOŚP Kuba wylicytował płytę CD Kto  kupi  kubek WOŚP?
Podczas aukcji gadżetów WOŚP Kuba wylicytował płytę CD Kto kupi kubek WOŚP?
Patrycja zadowolona jest z zakupu koszulki szkolenie prowadzone przez policjanta Wolontariusz sztabu WOŚP