facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Kronika szkoły

Spotkanie z Krzysztofem Petkiem

We wtorek, 26 października, do naszej szkoły przybył Krzysztof Petek, znany autor książek dla młodzieży, organizator szkół przetrwania, z zamiłowania podróżnik.

Powieści pisze już od 24 lat, jednak robi to tylko po to, aby nie opowiadać wszystkim po kolei tego samego. Jak sam mówi, sam proces pisania nie jest niczym ciekawym. Oprócz tego Krzysztof Petek zajmuje się dziennikarstwem, przygodę z nim zaczął, mając 16 lat.

W czasie spotkania autorskiego dowiedzieliśmy się, że pan Krzysztof jest człowiekiem o silnym charakterze. Nie lubi owijania w bawełnę i zawsze mówi to, co myśli. Dlatego w czasie nauki w szkole często trafiał do gabinetu dyrektora. Nasz gość powiedział nam również, że są dwie rzeczy, których nie toleruje: pensji i szefa.

Na koniec opowiedział nam o swoich wyprawach w egzotyczne miejsca i obozach survivalowych, w których każdy może uczestniczyć. Wszystkich bardzo to zaciekawiło i wielu z nas wyraziło chęć uczestnictwa w takim obozie.

Maria BanelSpotkanie z Krzysztofem Petkiem - galeria
(aby powiększyć zdjęcie, kliknij na miniaturkę)
 
 
 
 
Powrótgimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie