Wyjazd Koła Odkrywców

Grupa młodzieży w sobotę 2 Października sprawdzała swoje możliwości w Parku Linowym w Doktorcach. Park posiada trzy trasy wędrówek leśnych. Wybraliśmy tę średnią z myślą o tym, że kiedyś będzie szansa na inne trasy. Przy pierwszych oględzinach wydawało się ze będzie prosto. Lecz wejście na pierwsze drzewo i pierwszy "skok" na drzewo rozwiał wątpliwości- to spotkanie z własnymi ograniczeniami. Strachem, niepewnością i zaufaniem dla asekuracji. Jak sobie z tym radzono widać na zdjęciach. Już niedługo następne wyjazdy " Koła Odkrywców" Zapraszam. Ks Krzysztof Andryszak.

Wyjazd Koła Odkrywców - galeria