Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

W dniu 1 września 2010 roku spotkaliśmy się wszyscy punktualnie o 7:45 przed szkołą, aby wyruszyć wraz ze szkolnym sztandarem na mszę świętą rozpoczynającą nowy rok szkolny 2010 / 2011.

Po powrocie do gimnazjum, o godzinie 9:00, rozpoczęło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Uroczystość tą poprowadziła pani Justyna Jezierska. Życzenia udanego roku szkolnego złożyli nam burmistrz Wasilkowa - pan Antoni Pełkowski - oraz przewodniczący Rady Rodziców - pan Stanisław Słowikowski. Następnie pani dyrektor - Barbara Borkowska - przekazała także życzenia gimnazjalistom oraz przypomniała o szczegółach organizacyjnych oraz kilku regułach obowiązujących w gimnazjum.

Następnie uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego uświetniły swoim występem szkolna orkiestra oraz mażoretki.

Na zakończenie wszystkie klasy udały się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2010-2011 - fotogaleria

poczet sztandarowy zaproszeni goście wypoczęci po wakacjach gimnazjaliści
występ orkiestry i mażoretek