Wycieczka do Jaworek

W dniach 15-18 czerwca 2010 r. klasy II B i II D wraz z wychowawcami, panem M. Sokołowskim i panią H. Kaczyńską odbyły wycieczkę w góry Pieniny, do Jaworek koło Szczawnicy. Byliśmy zakwaterowani w ośrodku "Pod Kozińcem". W ciągu trzech dni wycieczki odbyliśmy dwa spacery po górach, zwiedziliśmy Szczawnicę i zamek w Niedzicy oraz byliśmy na Słowacji. Podziwialiśmy piękne górskie krajobrazy oraz kąpaliśmy się w strumieniu. Kupiliśmy liczne pamiątki oraz oscypki i inne przykłady rękodzieła góralskiego. Pełni wrażeń i z małym smutkiem wróciliśmy do Wasilkowa. Wycieczka bardzo nam się podobała. Chcielibyśmy jeszcze kiedyś wrócić w tamte strony.

Jacek Klepacki, II B

Wycieczka do Jaworek - galeria