Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

25 czerwca uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w uroczystości zakończenia roku szkolnego 2009/2010. Przed spotkaniem na hali sportowej uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w mszy św. Podczas zakończenia roku szkolnego obecni byli nauczyciele, wychowawcy i pracownicy administracji. Uczniom wręczono nagrody i dyplomy za stuprocentowa frekwencję, świadectwa z wyróżnieniem dla uczniów z wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem oraz średnią 4,75 i wyżej. Po zakończeniu apelu uczniowie rozeszli się do sal na spotkania z wychowawcą i kolegami, by odebrać świadectwa i pożegnać się przed wakacjami.

Zakończenie roku szkolnego 20092010 - galeria