Szkolny Dzień Sportu

23 czerwca, tuż przed końcem roku szkolnego, uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w corocznym Dniu Sportu. Rozpoczął się on dość oficjalnie - na hali sportowej wręczone zostały nagrody za osiągnięcia sportowe oraz w szkolnych i ogólnopolskich konkursach przedmiotowych. Po spotkaniu na hali sportowej impreza przeniosła się na boisko szkolne, na którym każdy mógł spróbować swoich sił w różnych dziedzinach, np. jeździe na rowerze między przeszkodami. Za wysokie wyniki otrzymywano kupony, które można było zamienić w sklepiku na nagrody. Na koniec rozegrano mecz nauczyciele kontra uczniowie.

Szkolny Dzień Sportu - galeria