Porządki na cmentarzu

Od czterech lat nasze Gimnazjum objęło opiekę nad terenem wokół zabytkowych pomników na cmentarzu, których autorem jest patron naszego Gimnazjum - ks. Wacław Rabczyński. Każda klasa ma przydzielony teren wokół zabytkowej rzeźby anioła i przynajmniej 2 razy w roku - przed Wszystkich Świętych i wiosną porządkujemy cmentarz. Tak wyglądała praca klasy 2A wokół rzeźby anioła z dzieckiem na ręku.

Zabieramy się do porządkowania terenu wokół figur na cmentarzu Grabimy liście Praca idzie szybko
Praca rozgrzewa Jeszcze zamiatanie... Aż miło popatrzeć na efekty pracy
... Jest też czas by dokładnie przyjrzeć się aniołowi Już kończymy