8 Wiosenny Przegląd Młodych Talentów

22 marca odbył się 8 Wiosenny Przegląd Młodych Talentów. Po oficjalnym powitaniu wszystkich uczestników przez Panią Dyrektor rozpoczęły się występy wszystkich chętnych zaprezentowania swoich zdolności. Pierwsi wystąpili Szkolna Orkiestra Dęta i Mażoretki. Po ich występie prowadzący przedstawiło Jury. Gdy uczniowie wiedzieli już kto będzie oceniał ich wystąpienia, rozpoczęła się prezentacja poszczególnych klas i występy indywidualne. Każda z klas przedstawiła swoje talenty w różnoraki sposób, jedni tańczyli, inni śpiewali, a niektórzy sami wymyślili skecz.

Klasy pierwsze zaprezentowały: I F "Thriller" Michael Jackson, I E "Sex Bomb" Tom Jones, I D "Na plaży" Video, I C "Idę na Plażę" Video, I B "Weselny Klimat" i klasa I A "Piotruś Pan".

Klasy drugie: II E "Power Rangers", II D ABBA "Dancing Queen", II C Jola Rutowicz, II B "Wieczór Poetycki" oraz klasa II A Ędward Ącki "Król Hip-Hopu".

Na końcu wystąpiły klasy trzecie: III F Wilki "Baśka", III E ABBA, III D "Wielki MIX Klasy III D", III C MATRIX, III B "Smurfy", III A Eddy Grunt "Electric Ave.".

Między występami klas pierwszych, drugich i trzecich mogliśmy podziwiać występy indywidualne naszych uczniów i przybyłych gości. Występy indywidualne mogliśmy podziwiać dzięki: formacji tanecznej Studio Tańca Fire Step Białystok, Julii Dubiło kl. III B i Maji Sienkiewicz kl. III A, Maciejowi Kardyńskiemu kl. III F, Grupie Zaraz Wracam MOAKSTiR Wasilków, Gabrieli Kundziewicz kl. V SP Wasilków, aerobiku grupy dziewcząt z Gimnazjum oraz pani Alinie Pieszko, która przeprowadziła Błyskawiczny konkurs Szkolny Mistrz Kostki Rubika.

Po wszystkich występach uczniów i gości, podobnie do ubiegłego roku, do zabawy włączyli się nauczyciele. Tym razem przygotowali "Kopciuszka". W przedstawieniu brali udział: p. Ziemiacka jako Kopciuszek, p. Stanisławski - Książę, p. Bejm - Macocha, p. Wilanowska i p. Nowicka - Wredne Siostry, p. Kuźmicka - Dobra Wróżka, p. Woś i p. Roszkowski - Mieszczanie oraz p. Kaczyńska i p. Sokołowski jako narratorzy.

Do samego końca zabawa była przednia, i wszyscy - uczniowie, goście i nauczyciele - czekają na kolejną taką zabawę.

8 Wiosenny Przegląd Młodych Talentów - galeria