Bal Vipa

Uczyłeś się przez cały semestr? Swoją kulturą osobistą godnie reprezentowałeś naszą szkołę? Miałeś 100 % frekwencję? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to bardzo prawdopodobne, że 6 lutego bawiłeś się na imprezie szkolnych "vipów". Splendor, który spłynął na wszystkich uczestników wydarzenia, dodatkowo uatrakcyjniła elitarna muzyka, którą zaoferował niezawodny Dj Flower (dla niewtajemniczonych - Wojtek Kwaitkowski z 3 F). W trakcie zabawy przewidziane były kulinarne (pizza i lody) oraz taneczne atrakcje. Furorę zrobiła interaktywna gra "Stepmania", która wzbudziła zainteresowanie nie tylko gimnazjalistów. Kulminacyjnym momentem był wybór króla i królowej balu. Szczęśliwą parą zostali - Maciek Kardyński i Iga Wojtach.

Warto na koniec zaznaczyć, że sponsorami imprezy byli Wasi Rodzice, ponieważ finansowana była bezpośrednio z Rady Rodziców. Wszystkim zaangażowanym w jej zorganizowanie serdecznie dziękujemy!

Bal Vipa - galeria