Szkolna kolęda

W ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia, natchnieni ich magią i przesłaniem, aktywiści SU przeprowadzili charytatywną, aczkolwiek zgodną z tradycją - kolędę. Od zarania grupy kolędnicze w zamian za życzenia, przyjmowane jako pomyślna wróżba urodzaju i powodzenia, obdarowywane były przez gospodarzy świątecznymi smakołykami lub drobnymi datkami. W naszej szkole temu popularnemu obrzędowi ponownie "stało się zadość". Uczniowie wszystkich klas (wśród których należy wyróżnić klasy I A i III F) oraz pracownicy szkoły wykupili się finansowymi datkami oraz słodyczami. Zebrane smakołyki i pieniążki (230 zł) przekazaliśmy z najserdeczniejszymi życzeniami dla Domu Dziecka w Supraślu i Pogotowia Opiekuńczego w Wasilkowie. Wszystkim, którzy włączyli się w tą szczytną akcję - z całego serca dziękujemy!

Szkolna kolęda - galeria