Emil Kolendo powołany do Kadry Narodowej Polski w piłce ręcznej

Emil Kolendo - obecnie uczeń III klasy naszego gimnazjum. Piłkę ręczną trenuje od połowy pierwszej klasy, gra na pozycji prawego rozgrywającego. Reprezentuje z powodzeniem naszą szkołę na wielu turniejach. Od roku reprezentant województwa podlaskiego. W tym roku, na Turnieju Nadziei Olimpijskich w Cetniewie, został dostrzeżony przez trenerów Kadry Narodowej. Następnie otrzymał powołanie na Ogólnopolski Camp Szkoleniowy w Spale i obecnie znajduje się w gronie reprezentantów Polski w kategorii wiekowej - junior młodszy. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na sportowych arenach.

Wywiad z Emilianem Kolendo dostępny na stronie Kuriera Porannego : zobacz

Emil Kolendo powołany do Kadry Narodowej Polski w piłce ręcznej - galeria