Plebiscyt na najpopularniejszego nauczyciela wychowania fizycznego województwa podlaskiego

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich uczniów, absolwentów, nauczycieli oraz miłośników sportu do udziału w plebiscycie „Gazety Współczesnej”, którego celem jest wyłonienie trzech najpopularniejszych nauczycieli wychowania fizycznego w naszym województwie.

Czy przychodzi Wam ktoś na myśl???

Podpowiem. Nosi eleganckie pomarańczowe obuwie, stosuje niekonwencjonalne metody dyscyplinowania uczniów, opiekuje się niezapomnianymi obozami w Mielniku, gdzie fachowo instruuje jak powinien wyglądać „kaczy chód”, a także od wielu lat jest laureatem prestiżowej nagrody „Złotego Belfra”. Oprócz tego piastuje zaszczytną funkcję prezesa UKS „Victoria”, doprowadził męską drużynę piłki ręcznej do wielu sukcesów i jest pomysłodawcą „Dnia Sportu” w naszej szkole.

Podpowiem.

To Pan Tomasz Czech. Wybrany spośród grona wspaniałych nauczycieli wychowania fizycznego Gimnazjum w Wasilkowie, będzie naszym reprezentantem w tym jakże ważnym konkursie. Naszym zadaniem jest zmobilizować jak największą ilość osób i solidarnie zagłosować na naszego zasłużonego faworyta.

Od 6 do 27 listopada trwać będzie głosowanie, które wyłoni najlepszą 10, a od 3 do 28 grudnia będzie można wybierać „najlepszego”.

Apelujemy do Was, żebyście sięgnęli za swoje komórki i oddali głos na Pana Tomasza Czecha. Będzie to dowód naszej szkolnej solidarności oraz wdzięczności za wkład Pana Tomasza w krzewienie sportu na terenie naszej gminy.

Szczegóły na stronie: przejdĽ na stronę