Dyskoteka otrzęsinowa

Czego potrzeba do zorganizowania świetnej imprezy?

• determinacji samorządu
  • zgody Pani Dyrektor
  • tanich wejściówek
  • niezawodnych rodziców
  • dobrego Dj-a
  • miłej atmosfery

Tych wszystkich elementów nie zabrakło podczas dyskoteki otrzęsinowej, która odbyła się 22 października 2009 roku. Przesunięcie terminu zabawy było efektem przewidywanej niskiej frekwencji rodziców. Tym razem wszystko „zagrało” bez zarzutów. Licznie zjawili się opiekunowie i tłumnie przybyli uczniowie na imprezę otwierającą sezon 2009/2010. Trzygodzinne przytupy na parkiecie okraszone były pokaźną dawką zróżnicowanej muzyki, którą „zapodawała” wschodząca gwiazda polskiego clubbingu dj flofer (dla niewtajemniczonych Wojtek Kwiatkowski z 3 F).

Następna dyskoteka odbędzie się 28 listopada (czwartek) b. r. Oczywiście pod warunkiem, że ponownie nie zabraknie niezbędnych elementów. Natchnieni pozytywną wibracją po ostatniej imprezie, jesteśmy jednak dobrej myśli!

Dyskoteka otrzęsinowa - galeria