Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

1 września rozpoczął się kolejny nowy rok szkolny. Uroczystość inauguracji odbyła się na hali gimnastycznej. Przed tym uczniowie wzięli udział w nabożeństwie w Kościele i w Cerkwi.

Podczas uroczystości przemawiała Pani Dyrektor Barbara Borkowska, goście – Burmistrz Wasilkowa, Pan Antoni Pełkowski, ksiądz Zdzisław Karabowicz, oraz przewodniczący Rady Rodziców – Pan Stanisław Słowikowski. Nie zabrakło również głosu uczniów, w imieniu których wystąpili przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Paulina Kot i wiceprzewodniczący Marcin Kuźma.

Zgodnie z tradycją, po uroczystości, uczniowie spotkali się w swoich klasach z wychowawcami i kolegami.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2009-2010 - fotogaleria

Przemówienie Pani Dyrektor zebrani goście i nauczyciele przedstawienie nowych nauczycieli
ogłoszenia Pani Wicedyrektor orkiestra przygotowuje się do wystepu