Dzień Edukacji Narodowej 2006

Dnia 13 października 2006 roku w Gimnazjum odbyła się uroczystość związana z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej, powszechnie zwana Dniem Nauczyciela. W tym dniu uczniowie mieli skrócone lekcje. Po południu o godzinie 15.30 na małej sali gimnastycznej odbyła się uroczystość połączona z rozdaniem nagród „Złotych Belfrów 2006” dla najlepszych nauczycieli naszej szkoły. Uroczystość i nagrody przygotował Samorząd Uczniowski.

Na początku Pani Dyrektor Barbara Borkowska wygłosiła przemówienie, a obecny na akademii Burmistrz Wasilkowa - Pan Antoni Pełkowski wręczył naszej pani od angielskiego - Lucynie Bejm, dyplom i nagrodę „Nauczyciel Roku 2006”. Przedstawiciele Rady Rodziców złożyli życzenia nauczycielom i przekazali piękne kwiaty. Potem pani Dyrektor wręczyła zasłużonym nauczycielom dyplomy i nagrody.

Po oficjalnym rozpoczęciu przyszedł czas na wręczenie „Złotych Belfrów 2006” - nagód od Samorządu Uczniowskiego, za nietypowe osiągnięcia nauczycieli. W tym roku szkolnym otrzymali je między innymi: Barbara Borkowska, Halina Nikitiuk, Halina Kuźmicka, Henryka Kaczyńska, Alina Pieszko, Barbara Nowicka, Tomasz Czech, Sylwester Woś, Alina Walicka, Małgorzata Szwabowicz i Barbara Zimińska . Wszystkim nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy w Gimnazjum.

Dzień Edukacji Narodowej 2006 - Fotoreportaż

wraz z życzeniami przesyłamy nauczycielom kwiaty przemawia Pani Dyrektor Pan Burmistrz Antoni Pełkowski składa życzenia
Pani Anna Zawistowska otrzymuje Nagrodę Dyrektora Pan Tomasz Czech odbiera Nagrodę Dyrektora Samorząd Uczniowski podczs wręczania Złotych Belfrów 2007
Złoty Belfer 2006 za talent w opowiadaniu przypowieści o talentach Pani Wicedyrektor otrzymała Złotego Belfra za to, że zawsze odpowiada na nasze dzień dobry Pan Czech otrzymał także Złotego Belfra