Rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007

4 września powitaliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość inauguracyjna odbyła się na hali gimnastycznej. Oczywiście, imprezę uświetniła nasza orkiestra dęta.

Przemawiała Pani Dyrektor oraz zaproszeni goście - Burmistrz Wasilkowa Pan Antoni Pełkowski, ks. Ryszard Kotkowicz. Odbyło się też ślubowanie klas pierwszych, złożone wobec wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców na sztandar szkoły.

A potem najmilsza część - spotkanie w klasie, wrażenia z wakacji. Pierwszaki, trochę wystraszone, błądziły po korytarzach, ale już niedługo, bo w tych murach przeżyją wiele pięknych chwil. Zatem: Do pracy marsz!

Fotoreportaż

Pierwsze spotkanie w klasie. Poczet sztandarowy opuszcza uroczystość. Poczet sztandarowy.
Przemówienia naszych gości. Starsi gimnazjaliści podczas uroczystości inauguracyjnej. Ślubowanie klas pierwszych.
Uczniowie klas pierwszych.