Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne dla uczniów Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego wyznania rzymsko-katolickiego odbyły się w dniach 25-27 marca 2009r. Młodzież wraz z wychowawcami i opiekunami tegoż gimnazjum uczestniczyli w ćwiczeniach duchowych na których przewodniczył ks. Wojciech Szubzda, pracujący w parafii p.w. Karola Boromeusza w Białymstoku.

W środę o godz. 17.15 młodzież skierowała swoje kroki w kierunku kościoła p.w. NMP Matki Miłosierdzia w Wasilkowie na drogę krzyżową . W drugi dzień rekolekcji uczestniczyli w Nabożeństwie Pokutnym w kościele, następnie w szkole odbyła się ewangelizacja przeplatana z koncertem wielkopostnym . Natomiast w piątek w dniu upamiętniającym Mękę i Śmierć Jezusa Chrystusa o godz. 8.00 uczniowie wzięli udział w Eucharystii i w sztuce w szkole pt. „Król Wschodzącego Słońca” spektakl o walce Dobra ze Złem.

Dziękując wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się w organizacji tych Rekolekcji, a przede wszystkim Panu Bogu, który (miejmy nadzieję) wyda owoce naszej młodzieży uczącej się w Gimnazjum w Wasilkowie.

Rekolekcje Wielkopostne - galeria