7 Wiosenny Przegląd Młodych Talentów

20 dnia marca w naszym gimnazjum odbył się już 7 Przegląd Młodych Talentów. Tematem przewodnim imprezy był dzień wiosny.

Na samiutkim początku przedstawienie wystawili uczniowie z Samorządu Szkolnego. Zilustrować chcieli przybycie wiosny do Wasilkowa. Wspaniałe przedstawienie zachęciło resztę do pracy i zabawy. Niesamowicie się wszyscy bawili, oglądając występ. Tłumy szalały a utalentowani aktorzy byli zadowoleni z dobrze wykonanego zadania. Po ukończeniu teatrzyku i licznych oklaskach, przedstawiono pierwszą klasę. Każda z nich najpierw musiała zaprezentować swoje przebranie. Kolejno pokazywali nam swój talent. Tak każda z klas wraz z wychowawcami wychodzili i prezentowali się. Najwięcej śmiechu było przy reprezentowanych talentach. Było mnóstwo przedstawień zabawnych, ale były też przepiękne śpiewy i tańce. W międzyczasie do naszej szkoły przyjechali zawodowi tancerze. Tańczyli w parach tańce standardowe. Przepiękne stroje i muzyka oddawały cały nastrój. Wszyscy bacznie ich obserwowaliśmy i biliśmy brawo ile sił. Nie tylko oni dali nam pokaz. Było też parę innych grup tanecznych które tańczyły hip-hop i house. Oczarowali publiczność. To było widać.

Powoli dobiegaliśmy do końca tego fantastycznego dnia. Kiedy nagle ogłoszono nam, że wystąpią nauczyciele. Wszyscy zdziwieni i oszołomieni czekaliśmy na coś extra. Raptem zza kurtyny wskoczył pan Czech wraz z panią Naumczuk w roli króla i królowej. W przedstawieniu brali też udział: p.Zalewska -księżniczka, p.Hodun -książę, p.Łopieńska -kucharka, p.Polak -kucharka, p.Sokołowski -narrator, p.Kaczyńska -narrator, p.Pedagog -wróżka, p.Wilanowska -wróżka, p.Kuźmicka -wróżka, p.Dyrektor -czarownica, p.Woś -rycerz. Nauczyciele wzbudzili w nas taką falę śmiechu i radości, że długo potem o nich rozmawialiśmy w szkole.

7 Przegląd Młodych Talentów, uważam za udany. Mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy trochę nam się przydało.

Cieszę się, że całe zorganizowanie i przygotowania wyszły super. Miło jest się trochę powygłupiać, ale cóż trzeba wracać do dalszej pracy ;(.

7 Wiosenny Przegląd Młodych Talentów - galeria