Dyskoteka dla Vip-ów

24 stycznia bieżącego roku o godzinie 16:30 w naszej szkole odbyła się super impreza. Była to dyskoteka dla Vip-ów. Bilety otrzymały wyjątkowe osoby. Zaproszonych było ok 240 ziomów. Niestety przyszło o wiele mniej. Szkoda, gdyż razem na pewno wszyscy byśmy się extra bawili.

Na wstępie przemówiła świetna -mówczyni Daria Iber, która opowiedziała nam pokrótce o scenariuszu wieczoru, po czym pani dyrektor wraz z przewodniczącą samorządu uczniowskiego i przewodniczącym rady rodziców przecięli wstęgę otwierającą naszą zabawę.

Wszyscy weszli na salę i oczom nie uwierzyli. Sala była ślicznie przystrojona światełkami choinkowymi i kwiatami z balonów, a nad Dj widniał napis VIP. Było ślicznie. Na początku jak zawsze było mało chętnych do tańca, ale Dj X, fajną muzyką szybko zachęcił nas do tańca. Długo razem tańczyliśmy i skakaliśmy póki na sali zaczęło pustoszeć. Ja nie wiedziałam o co chodzi i wtenczas odezwał się głos przez głośniki. Spojrzałam na Dj i przez mikrofon mówiła Daria. Rzekła, iż życzy nam smacznego, gdyż przyjechała pizza. Wszyscy chórem rzucili się do wyjścia i udali się na stołówkę. Odbyła się teraz właśnie pół godzinna przerwa, ale szkoda tracić czas. Wszyscy wrócili na salę tańczyć. Gość od muzyki puszczał kawałki przy których świetnie się bawiliśmy. Nagle znów zapadła cisza i zaproszono nas na karaoke. Dawid Sieprawski puszczał muzykę i sterował latającym tekstem. Wasil zapodał listę, na którą wpisywali się chętni i ruszyliśmy. Dookoła zbiegła się grupa ludzi po czym usłyszeliśmy pierwszą melodię. Potem kolejną i jeszcze kilka. Wszyscy śpiewali, choć nie do mikrofonu. Sam Dj śmiał się i podśpiewywał sobie. Ubawiliśmy się po pachy. Raptem weszła pani Gosia z koszykiem lodów. Każdy dostał po rożku. Kolejno znów wróciliśmy na salę i balowaliśmy dalej. Impreza przedłużyła się. Nauczyciele pozwolili nam zostać aż do 20:30. Dyskoteka była świetna. Oto paru uczestników wypowiadało się tak na jej temat:

Daria Iber:

Dyskotekę dla vip-ów wspominam bardzo dobrze. Każdy mógł na niej dobrze się bawić bez względu na rodzaj muzyki jakiej się słucha. Niespodzianki były smaczne ;) a na karaoke było wesoło.

Paulina Juchimowicz:

Dyskoteka była fajna. Ładnie ozdobili salę . Była niezła muzyka. Fajnie się bawiłam.

Łukasz Chorąży:

Dyskoteka dla vip-ów była fajna, ponieważ była niezła muza do zabawy. Długość dyskoteki też była cool. Jedyna rzecz nie pozytywna to mała ilość przybyłych gości.:D

Magda Olesiewicz:

Vipowska dyskoteka bardzo mi się podobała mimo małej ilości osób. Rodzaj muzyki był mieszany i to było w niej dobre.

Martyna Czekiel:

Moim zdaniem była to jedna z najlepszych dyskotek szkolnych, ponieważ mieliśmy okazję bawić się przy zróżnicowanej muzyce, która zachęcała do tańczenia. Duży wpływ miała oczywiście zabawa w wyborowym towarzystwie, a także świetne karaoke, podczas którego większość osób śpiewała. Wspaniałą atrakcją była także pizza, która uczniowie z chęcią zajadali.

Dyskoteka dla Vip-ów

tak wyglądała sala przed dyskoteką DJ X jest juz gotowy Oficjalne otwarcie dyskoteki
od pierwszych minut parkiet był zapełniony Paweł i Marcin wyraźnie są w formie jak widać zabawa była przednia
 klasy trzecie w akcji i pamiatkowe zdjęcie usmiech nie znikał z twarzy
dekoracje słuzyły nie tylko do ozdabienia sali Było tez czas na ugaszenie pragnienia
 talentów wokalnych u nas nie brakuje karaoke w wersji męskich głosów było wesoło
DJ Siepra i DJ Śpiący mieli wszystko pod kątrolą.