Wakacje na Białorusi

Przez 2 tygodnie w lipcu i sierpniu 20 uczniów z naszego gimnazjum i nauczyciele - Poznański Wojciech, Edward Małachowicz i Halina Nikitiuk, przebywali na obozie w Brzostowicy - przygranicznej miejscowości na Białorusi. W tym samym czasie młodzież z Białorusi z wychowawcami gościła w Wasilkowie w hotelu OHP.

Na początku trudno było się przyzwyczaić do warunków tam panujących, zwłaszcza do jedzenia i obowiązkowej porannej gimnastyki. Ogólnie jednak było bardzo ciekawie i wesoło, tak że na koniec trudno było się rozstać i popłynęło trochę łez.

Fotoreportaż

co wieczór - występy na scenie dla ochłody - polewanie wodą pożegnanie było łzawe
szykujemy się do występów z jedzeniem były małe trudności zmora - poranna gimnastyka