Konkurs - "Nasz Aniołek"

W tym roku, w naszej szkole z okazji świąt Bożego Narodzenia zorganizowano konkurs na najpiękniejszego anioła bożonarodzeniowego. Praktycznie wszystkie klasy wykonały to zadanie, dzięki czemu zdobyły kolejne punktu do rankingu superklasy. Uczniowie okazali się bardzo pomysłowi oraz pracowici. Pierwsze miejsce zajęły klasy: 1d oraz 3a, drugie miejsce: 1a, 1b, 1e, 2b, 2c, 2e, 3c, 3d, a trzecią pozycję: 1c, 2a oraz 2f. Wszystkie prace oceniła p. pedagog, Barbara Nowicka oraz p. Gosia. Myślę, że dzięki tym wspaniałym aniołkom poczuliśmy świąteczną atmosferę.

Konkurs - Nasz Aniołek - galeria