Dzień Patrona i Wigilie klasowe

19 grudnia 2008 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona - rocznicę nadania szkole imienia ks. Wacława Rabczyńskiego i poświęcenia sztandaru. Z tej okazji o godzinie 8:00 odbyła się Msza Św. w intencji uczniów i pracowników szkoły, a po Mszy Św. uczniowie przedstawili krótką inscenizację dotyczącą „Wspomnień o Patronie”.

Tego dnia, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, obchodziliśmy również wigilie klasowe. Każda klasa zorganizowała spotkanie wigilijne z opłatkiem i poczęstunkiem. Po spotkaniach wigilijnych uczniowie uczestniczyli w Jasełkach przygotowanych przez Teatr Szkolny.

Dzień Patrona i Wigilie klasowe - galeria