Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2007/2008

W piątek 20 czerwca uczniowie klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum zebrali się na ostatnich zajęciach w tym roku szkolnym, a mianowicie na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2007/2008, którą poprzedziła msza św. o godz. 8. Obecni byli nauczyciele, wychowawcy i pracownicy administracji. Podczas uroczystego apelu wręczone zostały nagrody i dyplomy za stuprocentowa frekwencję, świadectwa z wyróżnieniem dla uczniów z wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem oraz ze średnią 4.75 i wyżej. Nagrodzono też tych, którzy osiągnęli sukcesy w różnych konkursach i olimpiadach. Na koniec mażoretki dały krótki pokaz tańca, po którym rozbrzmiał ostatni dzwonek. Uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcą, by odebrać świadectwa i pożegnać się przed upragnionymi wakacjami.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 20072008 - galeria