Egzaminy próbne 2008

W dniach 22 i 23 kwietnia, po egzaminach gimnazjalnych klas trzecich, odbyły się egzaminy próbne dla uczniów klas pierwszych i drugich. Egzaminy próbne, podobnie jak te dla klas trzecich, składały się z dwóch części, humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej. Odbywały się one zgodnie z procedurą właściwych egzaminów. Jedyną różnicą był fakt, że uczniowie siedzieli w ławkach po dwie osoby – jedna z klasy pierwszej, a druga z klasy drugiej. Po skończonych egzaminach uczniowie mówili, że egzamin był trudny, jednak wychodzili z uśmiechami na twarzach.

Egzaminy próbne 2008 - galeria