Zimowisko sportowe Mielnik 21-26.01.2008

50-ciu uczniów naszej szkoły przebywało na zimowym obozie sportowym w Mielniku. Byli to piłkarze ręczni, koszykarki, mażoretki i kilka osób z orkiestry. Kadrę stanowiły osoby prowadzące poszczególne zajęcia: Panie: Sylwia Żukowska i Anna Szutko oraz Panowie: Adam Wolański i Tomasz Czech. Do zorganizowania obozu doszło głównie dzięki zaangażowaniu Pani dyrektor Barbary Borkowskiej.

Głównym celem zgrupowania było doskonalenie umiejętności indywidualnych i współdziałania w grupie oraz integracja uczestników obozu. Dodatkowo młodzież mogła zapoznać się historią i kulturą Mielnika i okolic podczas wycieczek. Zwiedziliśmy: Galerię „Vava”, Św. Górę Grabarkę, Kościół w Niemirowie, stadninę koni w Janowie Podlaskim. Poza wycieczkami i treningami miło spędzaliśmy czas w salach komputerowej i telewizyjnej, na zajęciach plastycznych oraz luźnych konwersacjach. Pod koniec obozu zweryfikowaliśmy nasze umiejętności w rywalizacji sportowej z młodzieżą z Mielnika. Wygraliśmy w piłkę nożną i ręczną, w przypadku koszykówki doszło do remisu (grali głównie chłopcy).

Najważniejszym wydarzeniem zimowiska stał się niewątpliwie kulig zakończony ogniskiem z kiełbaskami. Mamy nadzieję, że efektywnie spędzony czas w Mielniku wpłynie korzystnie na osiągane przez nas wyniki w przyszłości.

Zimowisko w Mielniku 21-26.01.2008 fotogaleria

widok z Góry Zamkowej
wycieczka po Mielniku kopalnia kredy
widok z Góry Zamkowej wycieczka po Mielniku kopalnia kredy
trening kosza wspólne treningi
trening szczypiornistów
trening kosza wspólne treningi trening szczypiornistów
Janów Podlaski
stadnina od środka kontakt z naturą.
Janów Podlaski stadnina od środka kontakt z naturą.
Św. Góra Grabarka Cisza na Dobranoc przyjaciele kaczek
Mielnik vs. Wasilków gry komputerowe gry logiczne
gry zespołowe posiłek zaraz ruszamy
mała rozgrzewka no i jedziemy świeżutki śnieg